kombinovaný s vestavěným nerezovým zásobníkem

ITACA KB

Kondenzační nástěnný kotel pro výrobu teplé užitkové vody a vytápění, je dodáván s vestavěným nerezovým zásobníkem o objemu 45 litrů. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin.

kombinovaný s průtokovým ohřevem TUV

ITACA KC

Kondenzační kombinovaný nástěnný kotel pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada ITACA nabízí uživatelům velký přehledný dotykový ovládací display.

FORMENTERA KC

Kondenzační kombinovaný nástěnný kotel pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada FORMENTERA nabízí uživatelům přehledný dotykový ovládací display.

ANTEA KC

Kondenzační kombinovaný nástěnný kotel pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada ANTEA nabízí jednoduché ovládání tlačítky a podsvícený LCD display.

MINORCA KC

Kondenzační kombinovaný nástěnný kotel pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada MINORCA nabízí jednoduché ovládání tlačítky a podsvícený LCD display. Výměník ze slitiny hliníku a křemíku.

topný s možností připojení nepřímotopného zásobníku TUV

ITACA KRB

Nástěnný kondenzační kotel určený k vytápění s možností ohřevu TUV v nepřímotopném stacionárním zásobníku. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada ITACA nabízí uživatelům velký přehledný dotykový ovládací display.

FORMENTERA KRB 

Nástěnný kondenzační kotel určený k vytápění s možností ohřevu TUV v nepřímotopném stacionárním zásobníku. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada FORMENTERA nabízí uživatelům přehledný dotykový ovládací display.

ANTEA KRB

Nástěnný kondenzační kotel určený k vytápění s možností ohřevu TUV v nepřímotopném stacionárním zásobníku. Kondenzační technologie umožňuje snížení spotřeby paliva, vysokou účinnost a nízké emise škodlivin. Modelová řada ANTEA nabízí jednoduché ovládání tlačítky a podsvícený LCD display.