Chytrá regulace pro vytápění i chlazení

MODERNÍ CHYTRÁ REGULACE PRO VÁŠ KOMFORT

Chytrá regulace

Inteligentní regulace vyvinutá společností Eurotherm uspokojuje vysoké nároky uživatelů na řízení chytré domácnosti.

SmartComfort365 umožňuje řízení vnitřní teploty a snížení energetické spotřeby, jež vede k finančním úsporám bez ovlivnění požadovaného komfortu.

07: SmartComfort 365

SmartComfort 365

SmartComfort365 přichází s novým vzhledem, nabízí větší a tenčí dotykový displej. To vše podpořeno novou aplikací pro vzdálenou správu prostřednictvím chytrých zařízení.

Úplnou novinkou poslední generace SmartComfort365 je podpora hlasového ovládání díky službám Amazon Alexa nebo Google Assistent.

05: SmartOne365

SmartOne 365

SmartOne 365 od Eurothermu je nová inteligentní ovládací jednotka malých rozměrů, ale rozsáhlých funkcí. Je osazena 2 výstupy, jeden pro funkci vytápění/chlazení a druhý pro odvlhčování.

Součástí základní výbavy jsou sensory teploty, vlhkosti, pohybu a VOC. Ovládání je zajištěno prostřednictvím celosklěneného 2,8‘‘dotykového displeje.

01: Chytrá regulace

Aplikace Smart 365

Aplikace Smart 365 umožňuje spravovat i více topných systémů v jednotlivých budovách. Veškerá nastavení jsou neustále synchronizována a využívání aplikace je k dispozici i v době krátkodobého výpadku připojení k internetu.

Nabízí se tu funkce NFC (Near Field Communication), která je součástí  všech čidel teploty/vlhkosti (Smartpoint). Přiložením chytrého zařízení k čidlu se otevře okamžitě natavení teploty dané místnosti.

Vše co potřebujete pro topení a chlazení

Naše jedinečné ale zároveň cenově dostupné řešení pro ovládání Vaší domácnosti. Zónová regulace SmartComfort365 umožní ovládání jednotlivých místností samostatně a to jak z pohledu požadovaných teplot tak jednotlivých dnů a časů. Jednoduše nastavte preferovanou teplotu v dané zóně ať už v době, kdy se nacházíte v objektu, tak teplotu při Vaší nepřítomnosti.

V případě zapojení chytré regulace SmartComfort 365 s tepelným čerpadlem a teplovodním sálavým vytápěním a chlazením získáte unikátní technologii pro řízení systému vytápění v zimním období, ale zároveň ovládání chlazení objektu v letním období.

Produkty

SmartComfort 365

Inteligentní ovládací panel pro řízení zónové regulace v režimu vytápění a chlazení. Možnost vzdálené správy prostřednictvím chytrých zařízení.

Více informací
SmartComfort 365

SmartOne 365

Inteligentní ovládací jednotka s dotykovým displejem pro řízení podlahového nebo stropního vytápění/chlazení. Vestavěný sensor teploty, vlhkosti, pohybu a VOC.

Více informací
SmartOne 365