Eurotherm Zeromax

Eurotherm Zeromax

Eurotherm Zeromax

Systém podlahového topení s nulovou stavební výškou vhodné pro rekonstrukce i novostavby.

Zeromax® je podlahové vytápění a chlazení, které vzniká frézováním skladby k podlaze, takže trubka může být vložena do takto vytvořených frézovacích drážek. Instalace systému je rychlá, protože se skládá pouze ze 3 fází: frézování potěru/desky, položení potrubí a zakrytí systému zvoleným povrchem * (např. parkety, keramika, vinyl atd.).

Instalaci provádí specializovaný personál Komfort plus, který zaručuje instalaci systému „na klíč“.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Rychlá instalace

05: Eurotherm Zeromax - frézování fáze 1

FÁZE 1 

Frézování potěru/desky. 

Pomocí speciálnímu stroji se vyfrézuje drážka pro vložení potrubí systému podlahového vytápění a chlazení.

 

06: Eurotherm Zeromax - frézování fáze 2

FÁZE 2 

Pokládka potrubí.

Jakmile je frézování provedeno, je do drážek vložena trubka MidiX Plus 15x1,5 mm.

07: Eurotherm Zeromax - frézování fáze 3

FÁZE 3

Pokládka nášlapné vrstvy.

Jakmile je položeno potrubí, stačí pouze instalovat nášlapnou vrstvu dle vlastního výběru

Proč vybrat Zeromax

FLEXIBILNÍ SYSTÉM PRO KAŽDOU REKONSTRUKCI

Díky široké škále aplikačních řešení je Zeromax® mimořádně flexibilní systém, který je vhodný pro instalaci v rekonstruovaných budovách, jako jsou apartmány nebo vily vázané ochranou architektonického a uměleckého dědictví, v sanaci budov, kde se vyskytují výškové problémy, v budovách s omezeným statickým zatížením.

Instalace Zeromax® je rychlá, garantovaná týmem odborníků Komfort plus specializovaných na odbornou instalaci za využití frézovacích mašin, které mohou pracovat jak na velkých plochách, jako jsou sklady a průmyslové areály, komerčních objektech, administrativních budovách nebo v residenčních prostorách, zejména pokud se jedná o rekonstrukci.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE A POPTÁVKA

Výhody Eurotherm Zeromax

  • rychlá instalace bez bourání,
  • snížená tepelná setrvačnost,
  • variabilita nášlapné vrstvy.

Renovace nemovitosti znamená dát životnímu prostředí novou hodnotu a zlepšit kvalitu života těch, kteří v nich žijí. Použití Zeromax® vám umožňuje snadno instalovat sálavý systém v místnosti, kde není možné významně měnit výšky, například tím, že se vyhnete zvedání dveří. Ve skutečnosti stačí použít již existující potěr, malou vrstvu úrovně, sádrovláknitou desku nebo již existující dlaždice k položení systému Zeromax® a získání příjemného přírodního klimatu, rovnoměrného ve všech ročních obdobích roku.

Systém je založen na položení potrubí uvnitř vyfrézovaných drážek přímo v nosné vrstvě (existující potěr, rovina, sádrovláknitá deska, samonivelační potěr, dlaždice). Tím se zkracuje doba instalace systému a snížená tloušťka systému zajišťuje rychlé doby zahřívání a ochlazování povrchu.

008: Eurotherm Zeromax výhody - frézování do dlažby

Rychlá instalace bez bourání

Instalace podlahového vytápění Zeromax (suchá skladba) je velice rychlá a bez bourání. Za 1 den je reálné instalovat až 50m2 (frézovánm do dlažby).

 

010: Eurotherm Zeromax výhody - snížená teplená setrvačnost

Snížená tepelná setrvačnost

Potrubí Midix plus 15x1,5mm instalované přímo pod nášlapnou vrstvu umožňuje rychlé natopení místnosti na požadovanou  teplotu. Nízká tepelná setrvačnost zajistí tepelný komfort a snížené provozní náklady na vytápění.

009: Eurotherm Zeromax výhody - variabilita nášlapné vrstvy

Variabilita nášlapné vrstvy

Již nainstalovaný systém Zeromax nabízí rozsáhlou variabilitu použití typů nášlapných vrstev* (keramia, vinyl, pvc, dřevo atd.) Tím je zajištěna volnost v návrhu interiéru jako pro investora tak pro architekta. 

Návrh a projekt ZDARMA

Před každou instalací podlahového vytápění připravíme a investorovi ZDARMA poskytneme projekt, který definuje důležité parametry pro správné fungování celého systému.

  • výkon na metr čtvereční
  • parametr průměru trubky
  • výška systémové desky
  • počet okruhů a délky smyček
  • celková výška skladby podlahy
  • navržené rozteče trubek

Systém ZEROMAX realizujeme u prostor nad 70 m2

Vzhledem k výši režijních nákladů na přípravu a zahájení prací na systému Zeromax je vhodné řešit u prostor nad 70 m2. V případě menších prostor doporučujeme řešit jinými systémy pro nízké skladby podlahového vytápění.  

Pro návrh alternativního systému se neváhejte obrátit na naše pracovníky, kteří Vám poskytnout bezplatnou konzultaci a navrhnou optimální řešení. 

NEZÁVAZNÁ KALKULACE A POPTÁVKA

 

Fotogalerie