O nás

Komfort plus s.r.o.

02: SAPP

Specializace

Naše společnost se specializuje na moderní systémy podlahového a stropního vytápění/chlazení.

Naši práci stavíme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, od návrhu topného systému až po realizaci.

Přinášíme nové trendy a technologie v podobě teplovodního systému na vytápění a chlazení a to jak podlahou, tak stropem. Zakládáme si na Ve vlastním showroomu každému klientovi představíme všechny možnosti vytápění/chlazení, které by ve svém objektu mohl využít.

Cílem je dosáhnout absolutního tepelného komfortu během celého roku, a to jak v zimním, tak letním období. Velký důraz klademe na technologie, které jsou šetrné životnímu prostředí a vykazují nízké provozní náklady.

01: Climacustic

Nejširší nabídka

Cílem naší společnosti je zpříjemňovat uživatelům residenčních i komerčních objektů pobyt v interiéru, jak během zimního tak letního období. Způsob, jak toho dosáhnout, je změnit navrhování vysokoteplotních systémů na vytápění a chlazení tzv. nízkoteplotními, které jsou komfortnější, šetrnější vůči životnímu prostředí a vykazují nižší provozní náklady. Konkrétním cílem je nahradit klasické klimatizační jednotky systémem stropního vytápění/chlazení, zlepšování akustiky v místnostech a splnit designové nároky architektů.

Nejširší nabídka stropních systémů pro vytápění a chlazení v ČR. Nabízíme systémy, které se hodí do rezidenčních i komerčních objektů. Velký důraz na vysoký výkon, design a akustiku. V portfoliu máme všechny 3 rozhodující materiály, které se v současné době u stropních systémů nabízejí – systém sádrokartonový, metalický, dřevěný.

03: SAPP 2

Mnoho materiálů a povrchových úprav

Komfort plus disponuje 3 různými materiály (sádrokartonové, metalické, dřevěné). V jednom stavebním kroku a jednou montážní partou realizuje v jeden čas systém na vytápění, chlazení, konstrukční podhled, interiérový design, akustiku. Jedná se o bezúdržbový systém. Výborná kompatabilita s ostatními prvky stropu jako je osvětlení, výdechy vzduchotechniky, požární systém apod.

Nabízíme nejširší škálu povrchových úprav, které architekti tolik vyžadují pro návrh interiéru. Vyvíjíme speciální typy osvětlení, které se stanou součástí stropní konstrukce a ve vypnutém stavu nejsou takřka vidět. Docílíme tím absolutní “čistotu” stropu. Stropy jako takové bývají často v interiéru opomíjené. Důraz se klade na podlahy, nábytek, designové předměty, ale strop málokdy koncepčně zapadá do navrženého interiéru.

Chlazení stropním sálavým systémem přináší uživateli absolutní komfort, chladící systém není vidět, je schovaný v designovém stropu, není slyšet, necítíte žádné foukání jako z klimatizace, odpadá tím bolesti hlavy, krku, nachlazení. Systém je vhodný pro alergiky – ventilací se nešíří různé pily, bakterie apod.

Získejte zdarma nabídku pro svůj projekt