Sortiment

Moderní způsoby vytápění a chlazení 

Naše společnost se specializuje na moderní systémy podlahového a stropního vytápění a chlazení všech typů interiéru. Ať už se jedná o domácnost, kancelář nebo jakékoli komerční prostory. 

Nabízíme komplexní řešení vytápění a chlazení. Od návrhu, projektové dokumentace, zajištění dodávky materiálu až po kompletní instalaci. Na naše technologie poskytujeme 30 letou záruku na výrobní vady, pakliže je dodržena ucelená dodávka technologie.   

Naši práci stavíme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, od návrhu topného systému až po realizaci.

02: SAPP

Přinášíme nové trendy a technologie v podobě systému na vytápění a chlazení a to jak podlahou, tak stropem. Ve vlastním showroomu každému klientovi představíme všechny možnosti vytápění a chlazení, které by ve svém objektu mohl využít. Cílem je dosáhnout absolutního tepelného komfortu během celého roku, a to jak v zimním, tak letním období. Velký důraz klademe na technologie, které jsou šetrné životnímu prostředí a vykazují nízké provozní náklady.

Neváhejte si domluvit nezávaznou konzultaci. 

Naše systémy mají více než 35 letou tradici a zkušenost. Výrobce Eurotherm S.p.A. patří v dnešní době k nejstabilnějším a nejinovativnějším výrobcům v oblasti sálavého vytápění a chlazení.

Celkem 3 výrobní závody o rozloze více než 20.000 m² zajišťují pokrytí výroby všech systémů, ať už se jedná o systémy podlahového vytápění, stěnového či stropního vytápění/chlazení.

Obzvláště neekonomické a z pohledu uživatele nepopulární klimatizace jsou postupně nahrazovány komfortními systémy teplovodního stropního vytápění a chlazení, kdy se využívá pouze jeden zdroj (tepelné čerpadlo) na vytápění v zimním období, tak chlazení v období letním.

Nezávazná poptávka