Podlahové topení vhodné pro rekonstrukce

SYSTÉM PODLAHOVÉHO TOPENÍ S NULOVOU STAVEBNÍ VÝŠKOU VHODNÉ PRO NOVOSTAVBY I REKONSTRUKCE

Jak na podlahové topení bez bourání

Renovace nemovitosti znamená dát životnímu prostředí novou hodnotu a zlepšit kvalitu života těch, kteří v nich žijí. Použití Zeromax® vám umožňuje snadno instalovat sálavý systém v místnosti, kde není možné významně měnit výšky, například tím, že se vyhnete zvedání dveří.

Ve skutečnosti stačí použít stávající podlahu, malou vrstvu úrovně, sádrovláknitou desku nebo již existující dlaždice k položení systému Zeromax® a získání příjemného přírodního klimatu, rovnoměrného ve všech ročních obdobích roku. 

Systém ZEROMAX realizujeme u prostor nad 70 m2.

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Konzultace a nezávazná kalkulace je zdarma.

Navštivte naše showroomy

001: Podlahové topení vhodné pro rekonstrukce

Podlahové topení bez bourání

 • podlahové topení s nulovou stavební výškou,
 • systém kompatibilní s frézováním do stávajících potěrů nebo keramické dlažby,
 • pokládka potrubí přímo pod nášlapnou vrstvu s velmi nízkou setrvačností,
 • možnost suché pokládky bez potěrů,
 • realizace systému na klíč vyškolenými pracovníky společnosti Komfort plus,
 • během frézování nedochází k víření prachu díky speciálnímu odsávacímu systému.

Frézování podlahového topení

Systém Zeromax je založen na položení potrubí uvnitř vyfrézovaných drážek přímo v nosné vrstvě (existující potěr, rovina, sádrovláknitá deska, samonivelační potěr, dlaždice). Tím se zkracuje doba instalace systému a snížená tloušťka systému zajišťuje rychlé doby zahřívání a ochlazování povrchu. Více o systému Zeromax

Systém ZEROMAX realizujeme u prostor nad 70 m2

Vzhledem k výši režijních nákladů na přípravu a zahájení prací na systému Zeromax je vhodné řešit u prostor nad 70 m2. V případě menších prostor doporučujeme řešit jinými systémy pro nízké skladby podlahového vytápění.  

Pro návrh alternativního systému se neváhejte obrátit na naše pracovníky, kteří Vám poskytnout bezplatnou konzultaci a navrhnou optimální řešení. 

Nezávazná kalkulace a poptávka

010: Frézování podlahového topení

pro novostavby i rekonstrukce

 • rodinné domy,
 • apartmány,
 • bytové domy,
 • komerční prostory.

RYCHLÁ INSTALACE VE 3 KROCÍCH

 1. Frézování potěru nebo desky - pomocí speciálního stroje se vyfrézuje drážka pro vložení potrubí systému podlahového vytápění a chlazení.
 2. Pokládka potrubí - jakmile je frézování provedeno, je do drážek vložena trubka MidiX Plus 15x1,5 mm.
 3. Pokládka nášlapné vrstvy - jakmile je položeno potrubí, stačí pouze instalovat nášlapnou vrstvu dle vlastního výběru.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM PRO KAŽDOU REKONSTRUKCI

Podlahové topení na stávající podlahu? Žádný problém.

Díky široké škále aplikačních řešení je Zeromax® mimořádně flexibilní systém, který je vhodný pro instalaci v rekonstruovaných budovách, jako jsou apartmány nebo vily vázané ochranou architektonického a uměleckého dědictví, v sanaci budov, kde se vyskytují výškové problémy, v budovách s omezeným statickým zatížením. 

Instalace Zeromax® je rychlá, garantovaná týmem odborníků Komfort plus specializovaných na odbornou instalaci za využití frézovacích mašin, které mohou pracovat jak na velkých plochách, jako jsou sklady a průmyslové areály, komerčních objektech, administrativních budovách nebo v residenčních prostorách, zejména pokud se jedná o rekonstrukci.

Kontaktujte nás