Zeromax_1

ZEROMAX

SYSTÉM PODLAHOVÉHO TOPENÍ S NULOVOU STAVEBNÍ VÝŠKOU

VHODNÉ PRO REKONSTRUKCE

pod nášlapnou

vrstvu

rodinné domy

apartmány

bytové domy

komerční prostory

podlahové topení s nulovou stavební výškou

systém kompatabilní s frézováním do stávajících potěrů nebo keramické dlažby

pokládka potrubí přímo pod nášlapnou vrstvu s velmi nízkou setrvačností

možnost suché pokládky bez potěrů

realizace systému na klíč vyškolenými pracovníky společnosti Komfort plus

během frézování nedochází k víření prachu díky speciálnímu odsávacímu systému

Renovace nemovitosti znamená dát životnímu prostředí novou hodnotu a zlepšit kvalitu života těch, kteří v nich žijí. Použití Zeromax® vám umožňuje snadno instalovat sálavý systém v místnosti, kde není možné významně měnit výšky, například tím, že se vyhnete zvedání dveří. Ve skutečnosti stačí použít již existující potěr, malou vrstvu úrovně, sádrovláknitou desku nebo již existující dlaždice k položení systému Zeromax® a získání příjemného přírodního klimatu, rovnoměrného ve všech ročních obdobích roku. Systém je založen na položení potrubí uvnitř vyfrézovaných drážek přímo v nosné vrstvě (existující potěr, rovina, sádrovláknitá deska, samonivelační potěr, dlaždice). Tím se zkracuje doba instalace systému a snížená tloušťka systému zajišťuje rychlé doby zahřívání a ochlazování povrchu.

katalog ke ztažení

ZEROMAX smart

Inteligentní řízení sálavého systému v zimním i letním období. Díky technologii Smart 365 zajistíme perfektní klima po celý rok.

RYCHLÁ INSTALACE

pouze ve 3 krocích

Zeromax® je podlahové vytápění a chlazení, které vzniká frézováním skladby k podlaze, takže trubka může být vložena do takto vytvořených frézovacích drážek. Instalace systému je rychlá, protože se skládá pouze ze 3 fází: frézování potěru/desky, položení potrubí a zakrytí systému zvoleným povrchem * (např. Parkety, keramika, vinyl atd.). Instalaci provádí specializovaný personál Komfort plus, který zaručuje instalaci systému „na klíč“.

* ověřte u dodavatele typ použitelné nášlapné vrstvy a způsob aplikace.

FÁZE 1

frézování potěru/desky

pomocí speciálnímu stroji se vyfrézuje drážka pro vložení potrubí systému podlahového vytápění a chlazení

FÁZE 2

pokládka potrubí

jakmile je frézování provedeno, je do drážek vložena trubka MidiX Plus 15x1,5 mm.

FÁZE 3

pokládka nášlapné vrstvy

jakmile je položeno potrubí, stačí pouze instalovat nášlapnou vrstvu dle vlastního výběru

proč vybrat Zeromax?

FLEXIBILNÍ SYSTÉM PRO KAŽDOU REKONSTRUKCI

Díky široké škále aplikačních řešení je Zeromax® mimořádně flexibilní systém, který je vhodný pro instalaci v rekonstruovaných budovách, jako jsou apartmány nebo vily vázané ochranou architektonického a uměleckého dědictví, v sanaci budov, kde se vyskytují výškové problémy, v budovách s omezeným statickým zatížením.

Instalace Zeromax® je rychlá, garantovaná týmem odborníků Komfort plus specializovaných na odbornou instalaci za využití frézovacích mašin, které mohou pracovat jak na velkých plochách, jako jsou sklady a průmyslové areály, komerčních objektech, administrativních budovách nebo v residenčních prostorách, zejména pokud se jedná o rekonstrukci.

VÝHODY TOHOTO ŘEŠENÍ

rychlá instalace bez bourání

Instalace podlahového vytápění Zeromax (suchá skladba) je velice rychlá a bez bourání. Za 1 den je reálné instalovat až 50m2 (frézovánm do dlažby).

snížená tepelná setrvačnost

Potrubí Midix plus 15x1,5mm instalované přímo pod nášlapnou vrstvu umožňuje rychlé natopení místnosti na požadovanou  teplotu. Nízká tepelná setrvačnost zajistí tepelný komfort a snížené provozní náklady na vytápění.

variabilita nášlapné vrstvy

Již nainstalovaný systém Zeromax nabízí rozsáhlou variabilitu použití typů nášlapných vrstev* (keramia, vinyl, pvc, dřevo atd.) Tím je zajištěna volnost v návrhu interiéru jako pro investora tak pro architekta. 

* u svého dodavatele si ověřte kompatabilitu nášlapné vrstvy 

Napište nám zprávu...

KONTAKT

nezávazná poptávka řešení