Ukázkový apartmán v Hodkovicích nad Mohelkou

Ubytování v Hodkovicích nad Mohelkou v těsné blízkosti Jizerských hor

Pro obchodní partnery nabízíme firemní apartmán o rozloze 45m2.

Ubytování pro 2 dospělé osoby se nachází v obci Hodkovice nad Mohelkou v těsné blízkosti Jizerských hor.

007: Ještěd
Zdroj: region-jizerskehory.cz

Ještěd i Bedřichov na dosah

Pro milovníky zimních sportů je v dosahu lyžařský areál Ještěd, vzdálený pouhých 11 km nebo areál v Bedřichově, který nabízí kromě sjezdovek také tratě pro vyznavače bílé stopy.

Vybavení apartmánu

Apartmán nabízí vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout vybavený elektrickou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Pohodlné dvoulůžko vám nabídne dokonalý odpočinek po náročném sportovním dni. Apartmán disponuje podlahovým systémem, kterým v zimě topíme a v létě chladíme. Můžete tak „nasát“, jak funguje podlahovka v létě i zimě.

Návrh interiéru zajistila architektonická kancelář 2mad a realizaci na míru navržených skříní a doplňků zajistila společnost Welsch interier.

001
003
004

Showroom

Nedílnou součástí apartmánu je přístup do firemního showroomu, který je postaven v duchu italských vinoték v Jižním Tyrolsku.

010: Showroom

Nejen pro milovníky kvalitních vín

Pro vyznavače moravských a italských vín je k dispozici soukromá vinotéka s nabídkou těch nejlepších vzorků těchto regionů. 

K degustaci jsou připravena láhve od vinařství Hruška z oblasti Bílých Karpat a také vinařství Kurtatsch nacházející se v Jižním Tyrolsku.

Jak se k nám dostanete?

Apartmán se nachází na adrese Českodubská 785, Hodkovice nad Mohelkou, 463 42. Parkování je možné v těsné blízkosti objektu nebo na parkovišti restaurace Na Křižovatce.

Pro rezervace pište na adresu jaroslav.kukla@komfortplus.cz nebo volejte na tel. číslo +420 608 800 425. Rezervace není omezena délkou pobytu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Komfort+

Zobrazit apartmán na Booking.com

Fotogalerie