Pro projektanty a architekty

Pro projektanty a architekty

Řešení pro projektanty a architekty

Jste u zrodu myšlenky nového rodinného domu, zásadní rekonstrukce bytu či navrhujete nový topný a chladící systém? Máte ve svém okruhu dodavatele profesí, kteří takzvaně nejdou s dobou?

Teplovodní sálavý topný a chladící systém

Naší specializací je teplovodní sálavý topný a chladící systém, který vyřeší většinu problémů při tvorbě Vaší vize o moderním bydlení. 

Zobrazit sortiment

Naše systémy vytápění a chlazení umíme zakomponovat do podlah, stěn i stropů. Finální vizuální efekt je přesně podle Vašich představ aniž by jste museli interiérově pracovat s již zastaralými radiátory či splitovou klimatizací, jež obojí neesteticky zasahují do preferovaného designu. Součástí našeho týmu jsou specialisté s dlouholetou zkušeností jak z domácího trhu, tak především ze západními technologiemi, které jsou pro český trh buď neznáme nebo na začátku povědomí široké veřejnosti. Zašlete nám studii objektu, nasdílejte s námi představy zákazníka nebo ho s námi jednoduše propojte a my se postaráme o zbytek. Výsledkem naší práce je projektová dokumentace v rozsahu DSP, DSP+ či DPS všech aktuálně dostupných technologií na trhu.

Máte představu o teplovodním podlahovém vytápění v kombinaci s dřevěnou podlahou? Není problém, naše technologie resp., zkušenosti Vám tento požadavek vyřeší a Vy nemusíte sobě nebo investorovi měnit představy. Je libo využít tepelné čerpadlo zároveň na chlazení, ale investor neakceptuje studenou podlahu. Navrhneme řešení teplovodního stropního systému v různých materiálech, které zajistí jak vytápění tak chlazení objektu. 

Vše společně můžeme probrat v našem novém showroomu, kde Vám i investorovi odprezentujeme aktuální trendy v oblasti vytápění a chlazení a na vlastní kůži můžete pocítit výsledný efekt těchto systémů.

Kontaktujte nás