Pro developery

Pro developery

Řešení pro developery

Převyšující poptávka zájemců o koupi nemovitosti nad nabídkou developerů stavěla tyto subjekty do z jejich pohledu výhodné situace. Trend se ale díky celosvětově nepříznivé situaci mění a developeři musí začít o investory bojovat. Jednou z možností je přizpůsobení se trendu v technologiích na vytápění a chlazení resp. na regulování teplot v jednotlivých místností. 

Teplotní komfort a nízké provozní náklady jako priorita

Dnes už není na pořadu dne instalovat do místností neekonomické a nekomfortní vysokoteplotní systémy, např. v podobě teplovodních radiátorů či podlahových konvektorů. Dnešní generace si již žádá komfortní celoplošné teplovodní vytápění, které zajišťuje uspokojení požadavků na variabilitu vnitřních dispozic, teplotní komfort a nízké provozní náklady.

Navrhneme komplexní řešení

Námi nabízené systémy pro teplovodní podlahové systémy nabídnou řešení ať už do novostaveb bytových domů nebo administrativních objektů, tak především do objektu procházející rekonstrukcí. Častá problematika jak řešit teplovodní podlahové vytápění v podlahách, které mají své limity v podobě nízké skladby nebo v maximálním možném zatížení, nutí developery k jednoduchému řešení tyto technologie vypustit. Díky široké škále systémů podlahového vytápění, jak pro mokrý nebo suchý proces instalace, systému s nulovou stavební výškou, systémům stěnového a stropního vytápění nebo chlazení dokážeme tyto problémy vyřešit a nakonec systém podlahového, stropního vytápění a chlazení navrhnout, vyprojektovat a nakonec i nainstalovat.

Zpracování projektové dokumentace

Naše projekční oddělení nabízí zpracování projektové dokumentace v rozsahu DSP, DSP+ nebo DPS. Výběr technologií se řídí dle aktuálních podmínek pro získání PENB a požadavkem developera. V současné době umíme uspokojit zájemce o tvoru projektové dokumentace na výpočet tepelných ztrát a zisků, výběr správného zdroje vytápění jako jsou tepelná čerpadla země-voda, vzduch-voda, plynové kotelny atd.

Zároveň je naše projekční kancelář schopna projektovat vzduchotechnické zařízení v podobě rekuperačních jednotek. 

Kontaktujte nás